تبلیغات
 در آمد اینترنتی ( PTC ) - بخش دوم _ توضیح کار

بخش دوم _ توضیح کار

خب حالا که از PTC اطلاعات کسب کردیم برای شروع باید چیکار کنیم ؟
ببینید دوستان تا الان از کار PTC صحبت کردیم اما اصول اصلی کارو با جواب دادن
به سوالات زیر باید براتون شرح بدم :


برای ادامه آموزش این بخش به ادامه مطلب زیر کلیک کنید1)خود شرکت های PTC  وظیفشون چیست و چگونه درآمد دارن ؟
همان طور که میدانید اصول موفقیت هر شرکتی بعد از مرحله ارائه کار تبلبغات است
که امروزه تقریبا نیمی بیشتر از این تبلیغات در دنیای مجازیست.
گوگل یکی از غول ترین مرورگرهای است که شما وقتی قصد خرید کالایی دارین وارد
کردن کالای مورد نظر صد ها سایت براتون براتون میاره.
یه سوال !؟؟
آیا فروش سایتایی که در صفحه ی اول رویت میشوند با سایتایی که بطور مثال در صفحات
10 به بالا میاییند یکی است ؟
قطعا خیر ، زیرا مشتری در همان صفحات اول به کالای خودش خواهد رسید.
چجوری یه سایت در صفحه اول جستجو گوگل میاد یه سایت در صفحات بعدی؟
جواب  اینجاست ، سایتایی که بازدید  های بیشتری داشته باشن بیشتر تو چشم گوگل
قرار میگیره و در صفحات اول جا پیدا میکنن .
اما بحث اصلی ما :
سود این شرکتای PTC چی میشه پس ؟
خب این شرکت های تبلیغاتی با شرکت ها قرارداد میبندن و به وسیله ی کارمندای مجازیش
آمار این سایت ها رو بالا میرن و مبلغی به عنوان پورسانت بابت هر کلیکی که کارمندانش میکنن
به حساب آنها واریز میکنه .

2)یعنی در آمد من فقط از راه کلیک کردنه ؟
قطعا خیر اتفاقا مسئله بسیار بسیار بسیار مهم اینه که شما از کلیک کردن سود قابل رضایتی
از اول کار دریافت نمیکنید.
من بطور ساده کار شرکتو توضیح دادم اما خیلی فعالیت ها شما در این سایت میکنید و درآمد
بدست میارین که در ادامه به عرضتون میرسونم.
ببینید شما بدون اینکه پولی در سایت بزارین با درآمد کلیکی که بدست میارین در قسمت های
rent referal کارمند برای یک ماه چند ماه یا چند سال اجاره میکنید و بابت هر فعالیت آنها شما
سود میگیرین و اگر از هر کارمندی راضی باشین میتونید امتیازشو بخرین برای همیشه و اونا
حتی خبر هم ندارن کارمند شما هستن و دقیقا مثل خود شما فعالیت میکنن در واقع شما امتیاز
داشتنش کارمندو میخرین یا اجاره میکنین و بدون اینکه درصدی از درآمد طرف کم بشه بابت هر
فعالیتش به شما سود میرسه و شما درآمدتون کمی بالا تر رفت میتونید عضویتتونو از معمولی به
برنز و یا طلایی و بالاتر تبدیل کنید که از هر کلیک خودتون و کارمنداتون سود بیشتری بگیرین
جایی میرسه که شما به 1 سال نرسیده با تلاش و مدیریتتون 800 تا کارمند اجاره کردین و با روزی
نیم ساعت وقت حقوق ثابت قابل قبولی خواهید داشت .
حتی شما میتونید در بعضی از سایت ها اگر زبان انگلیسیتون خوب باشه یا با یه فارسی ساز
کارهای minijob یا بسیاری از کارهای دیگه انجام بدین و سود داشته باشین حتی جالب اینجاست
هر سودی که شما یا کارمندانتون بدست بیاره تقریبا نصف سودشو کسی که امتیاز طرفو اجاره یا
خرید کرده به حسابش واریز میشه. کار بسیار متحول و جالبیه که تا انجام ندین خیلی چیزارو نمیفهمید.

من چگونه حقوقم و سودم را دریافت میکنم ؟
سوال بسیار مهمی بود.
سود و حقوق شما به چند روش پرداخت میشه که در ادامه براتون توضیح میدم....
شما  معمولا پولتونو با دلار یا  ساتوشی یا پیتکوینت که به حسابتون واریز میشه
دریافت میکنید .

کدوم حساب ؟
قبل از استخدام در این شرکت ها باید برای دریافت حقوقتون باید یه حساب در بانک جهانی
بلاک چین باز کنید که نحوه آموزششو بعدا بهتون میگم .

خب باز کردیم چجوری به پولمون میرسیم ؟
در این سایت وقتی حساب باز کردین به شما یه کد مثل شماره حساب میده که در هر شرکتی
که میرین این شماره حسابو بهشون میدین هروقت بخواین میتونید درخواست کنید و سودتونو
بگیرین و یا در اینترنت خرید کنید مثلا گوشی بخرین یا ... و یا با پولتون تو شرکت های سوده
(مثل بانک های خودمون اما بشدت بهتر و معتبر تر ((دارای اعتبار جهانی)) ) سرمایه گزاری کنید
و با در صرافی های مخصوص تو همین کشور خودمون به آسونی نقدش کنید.

بیتکوین و ساتوشی دیگه چیه ؟

بیت کوین یک شبکه مالی آنلاین است که افراد میتوانند از آن جهت ارسال یا دریافت پول به/از حساب دیگران استفاده کنند. در بسیاری جهات بیت کوین همانند شبکه های پرداخت سنتی مانند کارت اعتباری ویزا یا مستر کارت یا پیپال است. یا همانند کارتهای شتاب در کشور ما و پرداختهای کارت به کارت یا پرداخت از طریق اینترنت بانک است.

اما بیت کوین در 2 مساله اساسی با این روشهای سنتی متفاوت است.

اول اینکه بیت کوین هیچ مرکزیتی ندارد. شرکتها، موسسات یا بانکهایی که به دنبال کسب سود هستند، شبکه هایی مانند ویزا، مسترکارت،پیپال یا شبکه شتاب یا شاپرک را مدیریت می کنند. اما هیچ کسی مالک یا کنترل کننده شبکه بیت کوین نیست. بیت کوین یک ساختار فرد به فرد دارد که با صدها کامپیوتر در سرتاسر اینترنت با هم برای پردازش پرداختهای بیت کوین کار می کنند.

ساختار بدون مرکزیت بیت کوین به این معنی است که بیت کوین اولین شبکه مالی کاملا باز دنیاست. برای ایجاد یک سرویس مالی در سیستم بانکداری سنتی شما باید با یک بانک قرارداد ببندید و با قوانین دست و پا گیر و بسیار محدود کننده ای روبه رو شوید. شبکه بیت کوین هیچ کدام از این محدودیتها را ندارد. افراد نیازی به هیچ مجوز یا همراهی جهت ایجاد یک شبکه مالی جدید بر پایه بیت کوین ندارند.

دومین چیزی که شبکه بیت کوین را خاص می کند این است که بیت کوین، پول یا ارز مخصوص به خودش را دارد. شبکه های ویزا و مستر کارت، تراکنشها را با ارزهای سنتی مانند دلار آمریکا یا یورو انجام می دهند. شبکه شتاب یا شاپرک تراکنشها را با ارز ریال ایران انجام می دهند. اما شبکه بیت کوین تراکنشها را با واحد پولی جدیدی انجام می دهد که واحد پولی این شبکه هم بیت کوین نامیده می شود.

واقعا عجیب به نظر میرسد! اصلا چرا باید کسی از این شبکه پرداخت بر اساس یک واحد پولی تخیلی استفاده کند؟

بله عجیب است. تقریبا هر کسی که این ایده را بار اول می شنود(از جمله خودم) واکنش مشابهی دارد: واقعا امکان ندارد. اما مارکت تا کنون اثبات کرده که منتقدین اشتباه می کنند:

قیمت بیت کوین

این نمودار، قیمت یک بیت کوین را از ابتدای سال 2011 که بیت کوین توجه عمومی را جلب کرد نشان می دهد. قیمت بطور خارق العاده ای متلاطم بوده است. به عنوان مثال بیش از 90 درصد از ارزش بیت کوین بین ژوئن و اکتبر 2011 کاسته شده است. اما یک روند صعودی بلند مدت همواره وجود داشته. توجه کنید که این نمودار در مقیاس لگاریتمی است. نمودار نشان می دهد که پول بیت کوین از 0.3 دلار در ابتدای سال 2011 به حدود 900 دلار در امروز رسیده است. در حال حاضر حدود 12 میلیون بیت کوین در گردش وجود دارد. بنابر این ارزش کل بیت کوینهای شبکه بیت کوین حدود 10 میلیارد دلار است.

چه کسی بیت کوین را ایجاد کرد؟

هیچ کس با اطمینان نمیداند! این پول توسط شخصی ایجاد شد که خودش را ساتوشی ناکاموتو Satoshi Nakamoto معرفی کرده است. هرچند این اسم ژاپنی به نظر می رسد اما خالق بیت کوین هیچگاه دیگر مشخصات فردی خودش را فاش نکرده است. او با دیگر طرفداران اولیه بیت کوین از طریق فرومهای آنلاین همکاری کرده است اما هرگز با دیگر افراد شبکه بیت کوین حضوری ملاقات نکرده است. سپس از ابتدای سال 2010 او فعالیت خود را در گسترش بیت کوین کاهش داد. آخرین فعالیت او در شبکه بیت کوین که ما می شناسیم در سال 2011 بوده است.

ما نمیدانیم ساتوشی ناکاموتو کیست اما میدانیم که اگر او روزی خودش را معرفی کند، شخصی بسیار ثروتمند خواهد بود. میلیونها بیت کوین در دوسال اول این پول تولید شدند و ساتوشی احتمالا صدها هزار از آنها را داراست. با قیمت امروز بیت کوین، او خیلی وقت است که یک میلیونر است.

قبل از تمام شدن این موضوع بگوییم که ناکاموتو مشعل خودش را به یک گسترش دهنده میانه رو به نام گاوین اندرسن Gavin Andressen داد که اکنون گسترش دهنده پیشروی پروژه است. اندرسن اکنون در محضر فاندیشن بیت کوین کار می کند.

4-بیت کوینها از کجا می آیند؟

در یک سیستم مالی سنتی، پول جدید توسط یک بانک مرکزی تولید می شود. اما شبکه بیت کوین یک بانک مرکزی ندارد. بنابراین این سیستم یک مکانیزم جایگزین برای تزریق پول در گردش نیاز دارد. طراح بیت کوین این مشکل را با یک روش هوشمندانه حل کرد. همانطور که در بالا ذکر شد، هزاران کامپیوتر که در سرتاسر اینترنت پراکنده اند با هم کار می کننند تا تراکنش های بیت کوین را پردازش کنند. این کامپیوتر ها استخراج کننده (miners) نامیده می شوند و فرایند پردازش تراکنشهای بیت کوین، استخراج (mining) نامیده می شود. این نامگذاری به این خاطر است که به طور میانگین هر 10 دقیقه یکی از استخراج کننده ها یک رقابت محاسباتی را برنده شده و جایزه می گیرد. درحال حاضر این جایزه 25 بیت کوین است که ارزشی حدود 20 هزار دلار دارد. این جوایز انگیزه کافی برای افراد بیشتری فراهم می کند تا به فرایند پردازش تراکنشهای بیت کوین بپیوندند و به این واحد پولی کمک کنند تا غیر متمرکز بماند.

این جایزه با یک نرخ مشخص کاهش می یابد به این صورت که هر چهار سال جایزه نصف می شود. از سال 2009 تا 2012 این جایزه 50 بیت کوین بود، اکنون این جایزه 25 بیت کوین است و از پایان سال 2016 به 12.5 بیت کوین کاهش می یابد و این کاهش همینطور ادامه می یابد. با یک محاسبه ساده ریاضی مشخص می شود که هرگز مجموع کل بیت کوینهای شبکه به بیش از 21 میلیون بیت کوین نمی رسد. الان در حدود 12 میلیون بیت کوین در گردش وجود دارد بنابر این مجموع کل بیت کوینها هرگز به بیش از 2 برابر مقدار کنونی نخواهد رسید.

چگونه میتوان بیت کوین دریافت کرد؟

یک گزینه استخراج بیت کوین توسط خودتان است اما این گزینه مناسب برای افراد مبتدی نیست.بنابر این بهترین روش خرید بیت کوین با پول معمولی است. شما می توانید در سایت ما یا سایر وبسایتها به صورت آنلاین بیت کوین خریداری کنید. آخرین نرخ بیت کوین را میتوانید از قسمت خرید پولهای الکترونیک مشاهده کنید. تعدادی دستگاه خودپرداز ATM در کشور کانادا و دیگر کشورها در حال ظهور هستند که افراد توسط آنها و به طور مستقیم می توانند حساب بیت کوین خود را شارژ کنند.

خوب حالا که بیت کوین خریدیم چه؟

حال شما جایی برای ذخیره کردن آنها نیاز دارید. بیت کوینها در کیف پول یا والت wallet ذخیره می شوند. اما این کیف پولها تنها فایلهایی هستند که حاوی کلیدهای کدگذاری شده یا کدهای رمزداری هستند که به شما اجازه می دهند بیت کوینهایتان را به سایر افراد منتقل کنید. گزینه های زیادی وجود دارند. یک گزینه این است که خودتان آنها را با استفاده از یکی از نرم افزارهای بیت کوین برای ویندوز یا مک یا اندروید، ذخیره کنید.

یک گزینه دیگر امانت گذاشتن آنها در وبسایتهایی است که به والت آنلاین معروف هستند.

گزینه سوم چیزی است که به کیف پول یا والت کاغذی معروف است؛ که شما کلیدهای کدگذاری شده را پرینت کرده و در جایی مطمین مانند صندوق امانات نگهداری می کنید.

هر کدام از این روشها مزایا و معایب خودش را دارد. اگر شما خودتان بیت کوینهایتان را ذخیره کنید ممکن است توسط هکرها دزدیده شوند یا در صورت خرابی هارد کامپیوتر یا از بین رفتن اطلاعات موبایلتان آنها را از دست بدهید. اما اگر در وبسایتهای آنلاین بیت کوینهایتان را ذخیره کنید باید نگران این باشید که مبادا این وبسایت کلاهبردار باشد یا اینکه ورشکسته شود.

مارکت بیت کوین بطور عمده از طرف موسسات مالی رگوله نشده است. بنابراین حمایتهای قانونی اندکی در صورتیکه شما از والت آنلاین اشتباه استفاده کنید وجود دارد. کیف پولهای کاغذی معایب دیگر روشها را ندارند اما ساخت صحیح آنها گمراه کننده است و البته اگر این تکه کاغذ را گم کنید دیگر شانسی نخواهید داشت.

اکنون مقداری بیت کوین داریم و راهی مطمئن برای نگهداری آنها. با آنها چه میتوان کرد؟

هزاران فروشگاه آنلاین وجود دارند که هر چیزی از جواهرات گرفته تا وسایل الکترونیکی و داروههای غیرقانونی می فروشند. همچنین می توانید بیت کوین را در زندگی واقعی خرج کنید. برای اینکار یک اپلیکیشن بیت کوین برای موبایلتان نیاز دارید. فروشگاهی که قصد خرید از آن را دارید به شما یک کد QR نشان میدهد که مربوط به آن فروشگاه است. مانند QR زیر که مربوط به فروشگاه آنلاین Exchanging.ir است:


سپس شما این کد را با موبایلتان اسکن می کنید و اپلیکیشن موبایل مقدار لازم بیت کوین را به فروشگاه منتقل می کند و شما با خریدتان از فروشگاه خارج می شوید

قطعا در حال حاضرگزینه های خرید حضوری برای بیت کوین بسیار محدود هستند. اوایل امسال Kashmir Hill برای یک هفته فقط با بیت کوین زندگی کرد. از آنجا که او در سانفرانسیسکوی تکنولوژی زده زندگی می کرد قادر بود فروشگاههای پذیرنده بیت کوین جهت گذران زندگی بیابد.

آیا باید بیت کوین بخریم؟

نویسنده واشنگتن پست میگوید احتمالا خیر اما ما میگوییم شاید بله. 2 دلیل وجود دارد که ممکن است شما بخواهید بیت کوین بخرید: برای خرید کالا و خدمات یا برای سرمایه گذاری.

درحال حاضر بیت کوین یکی از راحت ترین ارزهایی است که میتوان توسط آن پرداخت آنلاین را در وبسایتهای مختلف انجام داد. خصوصا با توجه به شرایط اقتصادی ایران و تحریمی که توسط سایر شبکه های مالی برای ایرانیان وجود دارد کار کردن و دسترسی به بیت کوین یکی از ساده ترین و امنترین روشهاست که توسط آن می توان در فروشگاههای آنلاین پذیرنده بیت کوین خرید انجام داد. همچنین شما با داشتن یک حساب بیت کوین می توانید در فروشگاه آنلاین خودتان به کاربران سایر کشورها کالا یا خدمات ارایه دهید و از این شبکه مالی جهت دریافت هزینه فاکتورهایتان استفاده کنید.

در خصوص سرمایه گذاری روی بیت کوین می توان گفت که روند بلند مدت قیمت بیت کوین به طور فزاینده ای افزایشی بوده و تا کنون سود هنگفتی را نصیب دارندگان آن کرده است. این روند در هفته های اخیر شدت بیشتری نیز گرفته و باعث شده تا برخی منتقدان آن را حباب بدانند. اما واقعیت این است که قیمت بیت کوین در حال افزایش است و کسی نمیداند عاقبت به کجا خواهد رسید.


تبدیل واحد های بیت کوین و ساتوشی

بیت کوین(Bit Coin)

قیمت جهانی بیتکوین

17,843,983 تومان

بیت کوین واحد پول الکترونیکی با علامت اختصاری ฿، پول مجازی جدیدی است که خود به واحد های کوچکتری بصورت زیر تقسیم می شود:

جهت کسب اطلاعات کامل در مورد بیت کوین مطلب “بیت کوین چیست“ را مطالعه نمایید.

لوگوی بیت کوین

 ساتوشی (Satoshi)

کوچکترین مقدار بیت کوین قابل تقسیم برابر است با یک ساتوشی(Satoshi) که مقدار آن برابر است با یک، صد میلیونیوم بیت کوین (۰٫۰۰۰۰۰۰۰۱)

۱satoshi=0.00000001฿ و یا ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰satoshi=1฿

این واحد بسیار کوچک و کم ارزش است و با ارزش فعلی بیت کوین، هر صد ساتوشی یا یک بیت تقریبا معادل ۷ ریال است!

بیت(Bit یا μBTCمیلی بیت کوین(mBTC) و بیت سنت(cBTC) سایر واحد های خرد رایج بیت کوین اند.

 

سایر نسبت ها:

۱ ساتوشی = ฿ ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۱

۱۰ ساتوشی = ฿ ۰٫۰۰۰۰۰۰۱

۱۰۰ ساتوشی = ฿ ۰٫۰۰۰۰۰۱ = یک بیت (Bit یا μBTC)

۱,۰۰۰ ساتوشی = ฿ ۰٫۰۰۰۰۱

۱۰,۰۰۰ ساتوشی = ฿ ۰٫۰۰۰۱

۱۰۰,۰۰۰ ساتوشی = ฿ ۰٫۰۰۱ = یک میلی بیت کوین mBTC

۱,۰۰۰,۰۰۰ ساتوشی = ฿ ۰٫۰۱ = بیت سنت  یا cBTC

۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ساتوشی = ฿ ۰٫۱

۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ساتوشی = ฿ ۱ بیت کوین

طبقه بندی: بخش دوم _ توضیح کار،
برچسب ها: PTC، کلیک، توضیح کار،

تاریخ : یکشنبه 16 مهر 1396 | 03:46 ب.ظ | نویسنده : آرش | نظرات


  • paper | بک لینک رپورتاژ | فروش بک لینک
  • sales Reportazh | بک لینک با کیفیت