تبلیغات
 در آمد اینترنتی ( PTC ) - بخش اول _ PTC چیست ؟

بخش اول _ PTC چیست ؟

PTC چیست؟

مردم بسیاری در سالهای اخیر در صدد کسب درآمد از اینترنت برآمده اند و گاها درآمد کلانی نیز بدست آوردند. متاسفانه سایت های کلاهبردار و یا اسکم زیادی از این امر سوء استفاده کرده اند و کاربران بسیاری ، وقت و هزینه خود را در اینترنت صرف کرده اند ولی چیزی بدست نیاورده اند. عدم شناخت و درک کافی از نحوه فعالیت این سایت ها، تبلیغات نادرست، طرز تفکرهای غلط افراد که فکر می کنند یک شبه و بدون زحمت می توانند پولدار شوند و ... باعث این امر شده است.

برای ادامه آموزش این بخش به ادامه مطلب زیر کلیک کنید


PTC مخفف Paid To Click به معنی پرداخت به ازای کلیک می باشد .این روش ، یک روش آسان برای کسب درآمد است که در این روش شما نیازی به هیچ سرمایه اولیه ای ندارید و ابزار مورد نیاز شما اینترنت است .زمان زیادی از شما نمی گیرد ( حدود یک ساعت در روز) و اینکه چه موقع از روز رو به این کار اختصاص بدید بستگی به شما داره و با شغل های دنیای واقعی کاملا متفاوت است.

اما شما در این کار نیز مانند سایر شغل ها برای رسیدن به درآمد مطلوب باید تلاش کنید و مهمتر اینکه صبر و حوصله داشته باشید و بدانید که نمی توان یک شبه ثروتمند شد ولی در عین حال بدانید که این روش پتانسیل بالایی برای درآمد زایی دارد که با فعالیت اصولی حاصل میشود.

             


این گونه سایت های تبلیغاتی (سایت های PTC) به ازای دیدن تبلیغات توسط اعضای آن مقادیری پول بدست میارن که درصدی از اون رو به بازدید کننده ها ( یا همون کلیک کنندگان که منظور من و شما هستیم) می پردازن .

سایتهایی که به این روش کار میکنند برای شما حداقل پرداختی در نظر گرفته اند که شما باید به آن حد برسید تا بتوانید پول خود را برداشت کنید . مثلاً اگر حداقل پرداخت سایتی 2 دلار باشد یعنی اینکه شما باید با کلیک بر روی لینک هایی که این سایت برای شما قرار می دهد انقدر کلیک کنید تا به میزان 2 دلار برسید و سایت به شما پرداخت داشته باشد .کاری که شما باید در این گونه سایتها انجام دهید در حقیقت کلیک کردن بر روی لینک ها است. با کلیک بر روی هر لینک تایمری در بالای صفحه باز شده قرار میگیرد که مدت مشخصی دارد . شما باید صبر کنید تا زمان نشان داده شده تایمر تمام شود . سپس به شما پیامی مبنی بر اینکه مقدار موجودی به حساب شما اضافه شد داده میشود . حال میتوانید پنجره را ببندید و سراغ لینک بعدی بروید و به همین ترتیب کار را ادامه می دهید.

پس دقت کنید در یک زمان فقط یک لینک از هر سایت را میتوانید مشاهده کنید و مجاز به مشاهده همزمان تبلیغات نیستید.تعداد تبلیغات که روزانه در این سایت ها برای شما در نظر گرفته می شود محدود است.


سایتهای پی تی سی چندقابلیت ویژه دارند :

1- هزینه تبلیغات در آنها نسبت به مکانهای دیگری در اینترنت که برای آگهی وجود دارد کمتر است .

2- هزینه ای که برای تبلیغات در آن پرداخت می کنید به ازای تعداد کلیک ( بازدید واقعی) از سایت شما است .

3- آمار سایت ( ترافیک رنک سایت ) در اینترنت افزایش پیدا میکند .

4- و بهترین قسمت آن که برای اکثر مردم جالب است کسب درآمد حتی بدون پرداخت 1 ریال هزینه از جیب مبارک میباشد.
طبقه بندی: بخش اول _ PTC چیست ؟،
برچسب ها: PTC چیست؟، PTC، کسب درآمد از اینترنت،

تاریخ : یکشنبه 16 مهر 1396 | 03:39 ب.ظ | نویسنده : آرش | نظرات


  • paper | بک لینک رپورتاژ | فروش بک لینک
  • sales Reportazh | بک لینک با کیفیت